Współzałożyciel i członek zarządu Clebre. Ma dziesięcioletnie doświadczenie jako przedsiębiorca branży informatycznej.
Kierownik Kliniki Otorynolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i właściciel kliniki laryngologicznej Mille Medica.
W mojej pracy opieram się na wielokierunkowym wykształceniu i doświadczeniu. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie.
Specjalista kardiologii, angiologii, hipertensjologii, chorób wewnętrznych.
Marcel Młyńczak, dr inż., specjalizujący się w analizie sygnałów medycznych. We współpracy z uniwerstytetem Stanford.
Początkowo pracował jako technik sieciowy w firmie CATV, ale szybko zakochał się w programowaniu.
Lekarz, entuzjasta nowych technologii w ochronie zdrowia. W Clebre odpowiada za business model development oraz relacje z inwestorami.
Ukończyła studia z zakresu zarządzania i marketingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży, obsługi klienta, rekrutacji i marketingu.
Osobisty system do diagnostyki i terapii zaburzeń snu oraz oddychania.
Współzałożyciel i członek zarządu Clebre. Ma dziesięcioletnie doświadczenie jako przedsiębiorca branży informatycznej. W 2012 roku założył Noctuai (dawniej Semantive), firmę specjalizującą się w rozwoju rozwiązań z zakresu big data i chmury obliczeniowej. W roli CEO Noctuai został wyróżniony nagrodą Deloitte Technology Fast 50 2019 Central Europe (1. miejsce w Polsce, 14. miejsce w Europie). W 2021 roku przekształcił misję Noctuai, aby umożliwić maszynom widzenie i wsparcie ludzi, gdy wymagane jest postrzeganie wizualne. Obecnie skupia się z Noctuai na automatyzacji monitoringu wideo i inspekcji.
Ma 18 lat doświadczenia w branży informatycznej. Wcześniej pracował jako programista, analityk biznesowy i architekt IT dla firm telekomunikacyjnych i banków. Jako przedsiębiorca odniósł sukces w pozyskiwaniu ponad 4 milionów euro grantów na rozwijanie swoich firm.
Kierownik Kliniki Otorynolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Czerniakowskim przy ulicy Stępińskiej w Warszawie. Jest członkiem European Sleep Research Society, International Surgical Sleep Society oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem. We współpracy m.in. ze Stanford Hospital and Clinics czy University of Cincinnati realizował badania naukowe poświęcone leczeniu chrapania i bezdechów podczas snu u dzieci i dorosłych. W 2013 roku założył Fundację Zdrowy Sen działającą na rzecz podnoszenia świadomości o istocie zdrowego snu i zagrożeniach wynikających z nocnych zaburzeń oddychania. Jest współtwórcą projektu Clebre, który ma umożliwić spersonalizowane podejście do diagnostyki i leczenia zaburzeń oddychania podczas snu.
W mojej pracy opieram się na wielokierunkowym wykształceniu i doświadczeniu. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (Odział Stomatologiczny I-go Wydziału Lekarskiego 1991-1996). W 1999 roku uzyskałem specjalizację I-go stopnia z chirurgii stomatologicznej, a w 2005 roku z chirurgii szczękowo-twarzowej jako absolwent Wydziału Ogólnolekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowałem, jako adiunkt w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a w 2010 roku obroniłem doktorat. Dopełnieniem mojej wiedzy są kursy krajowe i zagraniczne oraz udział w licznych kongresach poświęconych chirurgii szczękowo-twarzowej, na których mogę dzielić się doświadczeniem ze specjalistami z całego świata.
Na co dzień pracuję z Pacjentami dotkniętymi różnymi deformacjami twarzy. Mają oni nie tylko problemy natury medycznej, ale często także problemy z samoakceptacją. Lecząc moich Pacjentów mogę nie tylko poprawić znacząco ich wygląd i zdrowie, ale dać im jednocześnie pewność siebie a tym samym lepszy start w przyszłość, bez obaw i kompleksów.
Specjalista kardiologii, angiologii, hipertensjologii, chorób wewnętrznych. Stypendysta Fundacji Fogarty’ego, Narodowego Instytutu Zdrowia, USA. Fellow of European Society of Cardiology (ESC), Clinical Hypertension Specialist of European Society of Hypertension. Kieruje Kliniką Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku jest przewodniczącym interdyscyplinarnego zespołu do spraw programów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Diamentowy Grant” oraz „Iuventus Plus. Obecnie wice przewodniczący grupy roboczej ESC “Pulmonary Circulation & Right Ventricular Function”. Trzykrotnie współautor wytycznych Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego dotyczących diagnostyki i leczenia zatorowości płucnej. Promotor 15 zakończonych rozpraw doktorskich.
Współautor ponad 300 prac naukowych opublikowanych m.in. w NEJM, Circulation; JACC, Eur Heart J; Chest; Heart; Kardiol. Pol. Redaktor wielotomowego podręcznika „Wielka Interna”. Laureat nagród naukowych m. in. Premiera RP i Ministra Zdrowia, prezesów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
dr hab. inż., inżynier biomedyczny, współautor patentu na metodę i system do detekcji zaburzeń oddechowych Clebre, ekspert w dziedzinach przetwarzania sygnałów, uczenia maszynowego, analizie danych medycznych i biostatystyce, były Visiting Assistant Professor na Stanford University, autor 57 publikacji naukowych, laureat stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, członek IEEE/EMBS.
Rozpoczął swoją karierę w dziedzinie informatyki na początku lat 2000. Początkowo pracował jako technik sieciowy w firmie CATV, ale szybko zakochał się w programowaniu. W ciągu swojej kariery pracował nad wieloma projektami w różnych dziedzinach, takich jak e-commerce, przemysł, media społecznościowe, bankowość i opieka zdrowotna. Głównie współpracuje z startupami z Polski i z zagranicy. Podczas wielu lat pracy w rozwoju oprogramowania zdobył dużo doświadczenia w wielu językach programowania, głównie dla środowiska JVM. Krzysztof jest także szkoleniowcem, uczy ludzi programowania w języku Java na bootcampach związanych z rozwojem oprogramowania. Lubi prostotę. Nie lubi komplikować rzeczy i zawsze stara się znaleźć najprostsze, najbardziej eleganckie rozwiązanie. W wolnym czasie lubi jeździć konno, podróżować po świecie i próbować różnych potraw zagranicznych oraz zajmować się modelarstwem.
Lekarz, entuzjasta nowych technologii w ochronie zdrowia. Aktywnie zaangażowany w poszukiwania nowych standardów w zarządzaniu w ochronie zdrowia. W Clebre odpowiada za business model development oraz relacje z inwestorami.
Aktywny członek zespołu ds. Startupów Medycznych w inicjatywie NIL IN – Społeczność Lekarzy Innowatorów przy Naczelnej Izbie Lekarskiej. W przeszłości pełnił funkcję managera zmiany i cyfrowej transformacji w POZCERO – Centrum Medyczne. W okresie pandemii współtwórca i manager sieci punktów szczepień i testów przeciwko COVID-19. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie (Kierunek lekarski) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (Cyfrowa transformacja biznesu). Obecnie w trakcie MBA (SGH – WUM MBA w ochronie zdrowia).
Ukończyła studia z zakresu zarządzania i marketingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży, obsługi klienta, rekrutacji i marketingu. Pracowała głównie na stanowiskach operacyjnych odpowiedzialnych za HR, finanse, administrację i marketing. Z sukcesem prowadziła projekty dla startupów oraz korporacji z Polski i zagranicy. Pracowała w różnych sektorach, m.in. w telekomunikacji, funduszach unijnych, energetyce i IT.